Biuro nieruchomości Patio z okolic Poznania, Puszczykowa i miejscowości Borówiec

Biuro nieruchomości PATIO.  W „PATIO” naczelną zasadą jest dbałość o naszych Klientów. Jesteśmy przekonani, że profesjonalna obsługa od pierwszego kontaktu z naszym Klientem do podpisania finalnej umowy sprzedaży, jest kluczem do sukcesu. Chcemy by nasi klienci byli pewni, że obsługuje ich dobre, profesjonalne biuro nieruchomości. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas ofertami z miejscowości: PoznańBorówiecPuszczykowo oraz nieruchomościami z okolic.

Powierzając nam starania o sprzedaż lub oddanie w najem swojego domu, mieszkania, działki lub innego obiektu możecie być Państwo pewni, że na każdym z etapów transakcji będziemy służyć naszym doświadczeniem, zaangażowaniem i radą.

Proponowane przez nas umowy pośrednictwa spełniają wszelkie wymogi przewidziane przepisami prawa i wynikające ze standardów zawodowych, jakie obowiązują pośrednika w obrocie nieruchomościami. Zapewnia to stronom umowy bezpieczeństwo prawne transakcji.

Przy realizacji nietypowych zleceń oferujemy zawarcie umowy na warunkach indywidualnie wynegocjowanych z naszym Klientem.

Jeśli poszukujecie Państwo interesującej oferty na rynku nieruchomości, zapewniamy dostęp do ich obszernej bazy i aktywną pomoc do obsługi Państwa zlecenia.

Więcej